Відгуки про компанію Вишиванки MEREZHKA
Додати відгук
- Юлия М.
- Елизавета Б.
- Аня Г.
Вишиванка гарна,як і завжди .Дуже люблю Мережку,це вже не перша покупка.
- Наталья Т.
- Юлия Ш.
Чудова вишиванка, все сподобалось, сину підійшла.
- Ніна Г.
Дуже швидко! Все на вищому рівні!
- Инна К.
- Вікторія Н.
Вчасно відправлене і гарно підібраний розмір
- Наді С.
Дуже сподобалась
- Олександр Н.
